Grade School Name 50m H. 50m 100m 400m 1600m Shot Discus Jav. Long J. High J.  
2nd CE Amelia Anderson     19.3 1:45.8 8:25.4       7' 5"   Amelia Anderson
7th TMS Rylee Archuleta 13.5     1:26.0         8' 10"   Rylee Archuleta
K SW Forrest Berg 12.3   22.1         19' 6" 8' 3"   Forrest Berg
4th CE Daniel Besmer 12.3 8.7             10' 8" 3' 6" Daniel Besmer
6th TMS Kelly Besmer 11.2     1:23.5 6:48.3       10' 7"   Kelly Besmer
6th TMS Tamara Brandle                     Tamara Brandle
3rd CE Brian Brown   11.1           19' 1"     Brian Brown
6th CE Drew Bunda   8.7 17.1         52' 6"   3' 0" Drew Bunda
7th TMS Katie Bunker 12.4       6:38.6       11' 0"   Katie Bunker
3rd CV Maddi Campbell 14.6           20' 5" 20' 0" 3' 0"   Maddi Campbell
7th TMS Adam Candland   8.1 15.0 1:36.4         12' 8"   Adam Candland
4th SW Dallin Candland   9.1 17.8     34' 11"     9' 4"   Dallin Candland
3rd SW Shaini Candland   10.1 19.5 1:40.6         8' 11"   Shaini Candland
1st Parade Camilla Carpenter 16.4 12.0 23.7             2' 6" Camilla Carpenter
4th Parade Madeline Carpenter 13.2   18.4 1:56.6 9:28.0       8' 9" 2' 9" Madeline Carpenter
5th SW Alea Carr 13.0 9.3           31' 7" 10' 4"   Alea Carr
2nd SW Diana Carr   11.2 21.5     14' 10"         Diana Carr
2nd CV Gage Catherman   10.2 20.1       21' 11"   8' 4" 2' 6" Gage Catherman
4th CV Carly Christensen                     Carly Christensen
8th TMS Sarah Christensen 10.5 8.2             12' 10" 3' 10" Sarah Christensen
1st CV Forest Davis 14.3     2:11.4         8' 1"   Forest Davis
5th ER Josh Dension 12.1 9.3 20.1           10' 2" 3' 6" Josh Dension
2nd ER Miles Denison       1:51.6 8:53.1   23' 2"       Miles Denison
4th SW Matthew Erickson   9.5 17.6         35' 3"     Matthew Erickson
6th TMS Tyler Erickson   8.7 16.5         45' 5" 11' 2"   Tyler Erickson
3rd CV Casey Franks     21.1     18' 7"   23' 7"     Casey Franks
3rd CV Thomas Franks     19.6     16' 11" 19' 1"       Thomas Franks
8th TMS Amanda Gauthier 14.1 10.0         46' 1"   8' 3" 3' 3" Amanda Gauthier
5th ER Katie Gronberg   10.8       23' 0"     7' 0" 2' 6" Katie Gronberg
3rd ER Maggie Gronberg 14.5 10.2               2' 6" Maggie Gronberg
Grade School Name 50m Hur. 50m 100m 400m 1600m Shot Discus Jav. Long J. High J. Name
6th TMS Logan Hahn 11.8   16.3           11' 1" 3' 8" Logan Hahn
7th TMS Karlie Hailstone   9.5           39' 6" 9' 7"   Karlie Hailstone
5th Parade Jacob Hammon 13.3   19.5         67' 9" 8' 10"   Jacob Hammon
2nd Parade Joseph Hammon 15.7   21.1         58' 2" 9' 3"   Joseph Hammon
7th Parade Kristy Hammon 12.3   18.9           10' 0"   Kristy Hammon
6th TMS Clay Hammontree 11.5             50' 1" 12' 5" 3' 3" Clay Hammontree
3rd CE Molly Hammontree   10.1 19.6 1:34.7         9' 1" 3' 8" Molly Hammontree
6th TMS Madison Hancock 10.3 9.7 17.4           8' 7"   Madison Hancock
1st CV Natalie Hancock 13.4 11.1             6' 0"   Natalie Hancock
6th TMS Robbie Harjo 12.0 9.0           37' 1"     Robbie Harjo
4th CE Ryan Harjo 13.1 9.5         26' 6" 38' 6"   3' 0" Ryan Harjo
3rd CV Joshua Heinrich     20.1     18' 4"   22' 8"     Joshua Heinrich
4th SW Anna Heiser 14.4   20.0     12' 5" 21' 5"       Anna Heiser
3rd CV Taeya Hellard 12.4         19' 7" 21' 2" 17' 0" 8' 0"   Taeya Hellard
4th CE Dan Ho   11.3 23.7     12' 4"     7' 11" 3' 4" Dan Ho
8th TMS Ashley Holerud   9.1         50' 3"       Ashley Holerud
K NA Claudia Hubbard 18.9 16.6           9' 8"     Claudia Hubbard
K ER Matthew Ibershof     20.5   10:52.8 12' 3"   16' 4"   3' 10" Matthew Ibershof
1st ER Nicholas Ji           10' 8"     8' 6"   Nicholas Ji
6th Home Jed Kenney 11.7     1:24.7   15' 6"   39' 7"     Jed Kenney
2nd SW Susan Kenney   10.7 20.3     16' 6"         Susan Kenney
4th CV Jonathan Kim 14.7 10.2 19.2   8:39.6           Jonathan Kim
1st CV Al Knox 16.4           14' 11"   5' 10   Al Knox
4th CE Electra Korn 14.6   19.8     11' 7"     8' 7"   Electra Korn
6th TMS Tallon Korn   8.0 15.0     20' 11"     12' 8"   Tallon Korn
K CE Xandria Korn   12.8 23.1         12' 6"     Xandria Korn
6th TMS Angela Leggett 14.3   19.9           9' 1"   Angela Leggett
7th TMS Amanda Leonti 12.9 8.7           25' 1" 8' 1"   Amanda Leonti
3rd CV Steven Leonti           15' 8"   18' 9" 5' 7"   Steven Leonti
3rd CV Tony Leonti             19' 5" 18' 3" 4' 6" 3' 0" Tony Leonti
4th Home Daniel Lewinski 13.0 9.2         33' 5" 33' 3" 8' 9"   Daniel Lewinski
2nd CE Ashley Linna   11.3 21.6     15' 5"         Ashley Linna
1st CE Sydney Lisk     22.1   8:55.2       6' 6" 2' 6" Sydney Lisk
Grade School Name 50m Hur. 50m 100m 400m 1600m Shot Discus Jav. Long J. High J. Name
K CV BJ Loewke 16.5   23.8   11:06.4           BJ Loewke
K CV Ryan Loewke 14.2 11.9 23.8 2:16.3       16' 1" 6' 10"   Ryan Loewke
2nd CV Zachary Loewke     19.3 1:54.9   19' 10"   51' 1"     Zachary Loewke
7th TMS John Maurer           26' 11" 55' 10"       John Maurer
6th TMS Matt McGinnis 11.2 8.8           42' 3"     Matt McGinnis
3rd CE Ryan McGinnis    10.1           39' 9"     Ryan McGinnis 
6th TMS Alexandra Micklethwaite                   2' 6" Alexandra Micklethwaite
4th CV Mitchell Montgomery 11.5 9.0 17.8 1:23.1 7:35.3           Mitchell Montgomery
6th Parade Michael Morris 10.3 8.6       14' 10" 41' 10"       Michael Morris
2nd ER Stafford-Ames Morse III     22.8     12' 3" 14' 8" 16' 2" 5' 8" 2' 9" Stafford-Ames Morse III
8th TMS Cameron Oviatt                     Cameron Oviatt
6th TMS Coleman Oviatt     15.6     15' 3"   41' 11" 10 '7" 4' 2" Coleman Oviatt
K ER Jeremy Patsy     21.8   8:52.6       7' 4"   Jeremy Patsy
4th CE Cody Paxman 10.9 8.8         30' 7"     3' 0" Cody Paxman
2nd CE Austin Paxman   10.4       31'5"   38' 11"     Austin Paxman
4th   Lysa Pinto     21.6     15' 3"     7' 4"   Lysa Pinto
5th SW Kayla Plotner     18.0 1:32.5   14' 11" 20' 1"       Kayla Plotner
1st   Christopher Pinto     22.4         21' 8" 7' 7" 2' 9" Christopher Pinto
6th   Tori Pinto 14.3   19.7     22' 11" 37' 0"     3' 3" Tori Pinto
4th ER Jessica Pitts   9.5 17.8             3' 3" Jessica Pitts
2nd SW Serra Plotner   11.0 21.7             2' 6" Serra Plotner
8th TMS Caitlin Ramirez   9.0     6.12.5   34' 6"   11' 11"   Caitlin Ramirez
1st CV Avery Rich 20.5             19' 3" 5' 7"   Avery Rich
8th TMS Celia Lira Rivero                     Celia Lira Rivero
3rd CV John Soule   8.4 18.6         36' 2" 8' 7"   John Soule
5th SW Grace Stocker 11.6   15.8 1:28.2             Grace Stocker
6th TMS Anastasia Swanlund   8.8 15.6       51' 5"   10' 2"   Anastasia Swanlund
K CV Ryan Tracy 13.8 12.0 23.2   8:42.0     22' 5"     Ryan Tracy
8th TMS Lauren Vigna                     Lauren Vigna
8th Parade Esther Wennerlind         8:42.6   28' 7"   8' 3"   Esther Wennerlind
4th SW Tanya Zakrajsek     18.0     14' 5"     7' 5"   Tanya Zakrajsek
3rd SW Trevor Zakrajsek     18.5     23' 0" 23' 9"   8' 10" 2' 9" Trevor Zakrajsek
2nd CE Joshua Zimerman     17.0 1:39.5     17' 4" 32' 4"     Joshua Zimerman